Kariera

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją. Stanowimy młodą, zgraną grupę, której aktywność i zaangażowanie sprawiły, że jesteśmy liderami w swojej branży.

W związku z ciągłym, dynamicznym rozwojem poszukujemy ludzi ambitnych i kreatywnych.

Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres info@askartony.com – może to właśnie Ciebie szukamy?

Kogo aktualnie szukamy?

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:
– koordynacja pracy zespołu
– bieżąca kontrola jakości wytwarzanych wyrobów
– dbanie o porządek w miejscu pracy
– odpowiedzialność za planową realizację zadań
– inne zlecenia wynikające z potrzeb produkcji
– praca od poniedziałku do piątku 2 zmianowa

Wymagania:
– wykształcenie min. zawodowe (mile widziani absolwenci technikum oraz wyższych szkół technicznych)
– wysoka motywacja do pracy oraz zaangażowanie
– zdolności manualne
– uprawnienia na wózek widłowy -mile widziane

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– motywacyjny system płacowy
– możliwość rozwoju zawodowego, dla najlepszych na stanowiska lidera/brygadzisty
– niezbędne narzędzia pracy
– atrakcyjne zasady wynagrodzenia

Prosimy o dołączenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97o Ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133 poz 883 z późn. zm. )

oraz o przesłanie CV na adres: info@askartony.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.