Prezentacja


Oferujemy pełen zakres produktów z tektury falistej, nadruk metodą fleksograficzną maksymalnie 6 kolorów + lakier.

Nasze rozwiązania są tworzone specjalnie na zamówienia klienta i idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Od prawie 20 lat współpracujemy z firmą Mondi Corrugated Świecie sp. z o.o., która jest trzecim co do wielkości producentem opakowań z tektur falistych w Europie. Mając status dystrybutora mamy możliwość korzystania z ich pełnej oferty.

Jednym z elementów oferty naszej firmy, wysoko cenionym przez klientów, jest bezpłatna usługa: stok magazynowy. Usługa ta skierowana jest do przedsiębiorstw korzystających z kilku rodzajów opakowań. Stok magazynowy zapewnia naszym klientom ciągłość dostępu do opakowań bez potrzeby składowania dużych partii towaru w ich własnych magazynach, skraca czas realizacji zamówienia (często do praktycznie natychmiastowej), jak również umożliwia ustalenie harmonogramu dostaw w pełni dostosowanego do cyklu produkcji klienta.

Zapraszamy do skorzystania z pełnej oferty firmy!

 

 

opakowania2

 

 

Tłumaczymy potrzeby naszych klientów na opakowania o indywidualnych cechach, łącząc techniczną funkcjonalność z odpowiednim wyglądem, materiałem i drukiem, zapewniającym maksymalną funkcjonalność przy możliwie niskich kosztach.

 

Celem firmy AS jest utwierdzenie w przekonaniu każdego naszego Klienta, że znajdzie u nas najlepszą jakość oraz usługę zapewniającą maksimum zadowolenia z naszych produktów.

Lata doświadczeń w tworzeniu i udoskonalaniu nowych rozwiązań, a także satysfakcja naszych Odbiorców dowodzi, iż właśnie taką Firmą jesteśmy.

Oferta dopasowana do potrzeb rynku, kreatywność i profesjonalizm na każdym etapie obsługi Klienta oraz produkcji, pozwala nam być silnie konkurencyjnym i pewnie patrzeć w przyszłość.